500
A VENINI TWO-TONE GLASS BOTTLE, MURANO, 1989; THE COVER MISSING
Firmata e datata Venini '89
Alt. cm 30, diam. cm 7,5
Firmata e datata Venini '89
Alt. cm 30, diam. cm 7,5
ESTIMATE € 500 - 600
427
ESTIMATE € 500 - 800
430
ESTIMATE € 500 - 800
431
ESTIMATE € 800 - 1.200