500
A VENINI TWO-TONE GLASS BOTTLE, MURANO, 1989; THE COVER MISSING
Firmata e datata Venini '89
Alt. cm 30, diam. cm 7,5
Firmata e datata Venini '89
Alt. cm 30, diam. cm 7,5
ESTIMATE € 500 - 600
386
ESTIMATE € 400 - 500
387
ESTIMATE € 10.000 - 12.000