501
A VENINI COLOURED VASE, MURANO, 1982; SLIGHTLY WORN
Firmato e datato Venini Italia '82
Alt. cm 31, diam. cm 10
Alt. cm 31, diam. cm 10
ESTIMATE € 400 - 500
719
ESTIMATE € 2.000 - 3.000
718
ESTIMATE € 2.000 - 2.400