501
A VENINI COLOURED VASE, MURANO, 1982; SLIGHTLY WORN
Firmato e datato Venini Italia '82
Alt. cm 31, diam. cm 10
Alt. cm 31, diam. cm 10
ESTIMATE € 400 - 500
747
ESTIMATE € 1.500 - 2.000