81
CM 264X298
Forti usure, vecchi restauri
Forti usure, vecchi restauri
ESTIMATE € 11.000 - 15.000
149
ESTIMATE € 3.500 - 5.500
141
VILLAGE RUG, AZEIRBAIJAN, PERSIA, CIRCA 1880; FEW SIGNS OF AGE, GOOD CONDITIONS
ESTIMATE € 1.600 - 3.600
138
ESTIMATE € 2.000 - 4.000