501
A VENINI COLOURED VASE, MURANO, 1982; SLIGHTLY WORN
Firmato e datato Venini Italia '82
Alt. cm 31, diam. cm 10
Alt. cm 31, diam. cm 10
ESTIMATE € 400 - 500
427
ESTIMATE € 500 - 800
430
ESTIMATE € 500 - 800
431
ESTIMATE € 800 - 1.200