1112
PITTORE DEL XVIII SECOLO
Olio su tela, cm 95X132 (2)
Olio su tela, cm 95X132 (2)
1006
SIX ENAMELS PLAQUES, 18TH-19TH CENTURY; WEAR, SOME LOSSES AND SCRATCHES (6)
ESTIMATE € 3.000 - 5.000