1112
PITTORE DEL XVIII SECOLO
Olio su tela, cm 95X132 (2)
Olio su tela, cm 95X132 (2)
944
A GLASS AND METAL CHANDELIER, 19TH CENTURY; WEAR, DAMAGES, LOSSES, RESTORATIONS
ESTIMATE € 400 - 600