794
(1721 - 1760)
Olio su tela, cm 36X87
Olio su tela, cm 36X87
ESTIMATE € 2.000 - 3.000
656
ESTIMATE € 3.800 - 4.000
723
A PAIR OF DARK PATINA AND GILT BRONZE SCONCES AS LAMPS, 19TH CENTURY; WEAR, SOME SCRATCHES (2)
ESTIMATE € 1.500 - 2.000
722
ESTIMATE € 1.000 - 1.500