957
A LOT OF SEVENTY-SIX VARIOUS MARBLE FRAGMENTS; WEAR, DAMAGES, LOSSES (76)
di forma squadrata; usure, rotture, mancanze e danni
Misure diverse
Misure diverse
ESTIMATE € 100 - 200
811
ESTIMATE € 500 - 800