560
PITTORE DEL XVIII SECOLO
Santa Margherita
Olio su tela, cm 84,5X67
Olio su tela, cm 84,5X67
ESTIMATE € 400 - 600
835
A NAPLES PORCELAIN SERVICE DISH, SECOND QUARTER 19TH CENTURY; WEAR AND DEFECTS
ESTIMATE € 200 - 500