409
FOUR NOVE MAIOLICA PLATES, SECOND HALF 18TH CENTURY; WORN (4)
di forma lobata e decorati 'al tacchiolo'; usure
Alt. cm 6, diam. cm 23
Alt. cm 6, diam. cm 23
ESTIMATE € 400 - 600
607
ESTIMATE € 300 - 500