1112
PITTORE DEL XVIII SECOLO
Olio su tela, cm 95X132 (2)
Olio su tela, cm 95X132 (2)
998
THREE GILT BRONZE ORNAMENTAL ELEMENTS, 18TH CENTURY; WEAR, SOME SCRATCHES (3)
ESTIMATE € 200 - 500