619
GUIDO RENI (maniera di)
(Bologna, 1575 - 1642)
Madonna orante
Olio su tela, cm 46X35
Madonna orante
Olio su tela, cm 46X35
ESTIMATE € 400 - 600
LOTS
1120
A NETHERLAND BLUE AND WHITE MAIOLICA VASE, 16TH-18TH CENTURY; SLIGHTLY WORN
A NETHERLAND BLUE AND WHITE MAIOLICA VASE, 16TH-18TH CENTURY; SLIGHTLY WORN
ESTIMATE € 400 - 600