205
A CALTAGIRONE MAIOLICA VASE, 1783; SLIGHTLY WORN, SOME WORN AS USUAL, FEW MINOR LOSSES
Datato 1783
Alt. cm 32,5, diam. cm 27
Datato 1783
Alt. cm 32,5, diam. cm 27
ESTIMATE € 1.500 - 2.500
508
ESTIMATE € 5.000 - 7.000