8
AN ITALIAN SILVER BIRD, 20TH CENTURY; WEARS
finemente inciso e cesellato; usure
Alt. cm 11, larg. cm 10; peso gr 303
Estimate € 250 - 500

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34